Základné informácie o novej Magic edícii Time Spiral Remastered

Magic: The Gathering Time Spiral Remastered

Prvý špeciálnej edície roka 2021 vychádza oficiálne už zajtra 19. marca. Pripravte sa tak na dobrodružstvo plné reprint kariet z populárneho blocku Time Spiral.

 Time Spiral Remastered wallpaper

Dôležité informácie okolo Time Spiral Remastered

Dátum vydanie: 19. marca

Názov edície: Time Spiral Remastered

Počet kariet v edícii: 289 + 121 kariet

Skratka edície: TSR

 Time Spiral Remastered logo

Prehľad produktov z Time Spiral Remastered

V rámci tejto edície sú k dispozícii klasické Booster Packy, ktoré vám prinesú veľa nových zaujímavých kariet do zbierky.

 Time Spiral Remastered Booster Pack

V Booster Pack balíčku nájdete celkom 15 kariet z novej edície Time Spiral Remastered, kedy vždy jedna je vzácna Rare alebo Mythic Rare karta. Navyše v tomto sete nájdete jednu špeciálnu Timeshifted kartu v starom rámčeku, čo perfektne podporí nostalgickú atmosféru tejto edície.

Ak by ste chceli týchto doplnkových balíčkov otvoriť väčšie množstvo, tak si môžete zaobstarať aj Booster Box, ktorý ich v sebe obsahuje celkovo 36. Navyše sú balíčky v peknej papierovej krabičke, ktorá je zabalená do originálnej fólie priamo od výrobcu, čo slúži ako overovací faktor pravosti produktu.

 Time Spiral Remastered Booster Box

Návrat Timeshifted kariet v Time Spiral Remastered

Timeshifted je označenie pre špeciálne karty, ktorých v tejto edícii nájdete celkom 121. Jedná sa o karty, ktoré sú legálne na formáte Modern a sú vybrané naprieč edíciami. Zaujímavým prvkom, ktorý na týchto kartách nájdete je predovšetkým špeciálne starý rámček.

 Thoughtseize

Pokiaľ Vás nová Magic the Gathering edícia Time Spiral Remastered zaujala, sledujte náš partnerský eshop Veselý drak, kde nové produkty nájdete.

Leave a reply


*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>