Prehľad produktov Strixhaven: School of Mages

Prehľad produktov Strixhaven: School of Mages

Druhá edícia roku 2021 z prostredia čarodejníckych škôl Strixhaven: School of Mages je na predaj už od piatku 23. apríla. V dnešnom článku vám predstavíme jednotlivé produkty, ktoré môžete v rámci tejto sady stretnúť.

 

Strixhaven: School of Mages Draft Booster Magic Strixhaven School of Mages Draft Booster

Draft Booster je balenie 15 náhodne namiešaných kariet, ktoré sú usporiadané v zložení:
deväť common  kariet, tri uncommon karty, jedna rare alebo mythic rare karta, jedna Lesson karta a jedna Mystical Archive karta.

V rámci Sterixhaven edície v Draft Boosteroch nenájdete klasické land karty, tak využite túto možnosť otvoriť viac zaujímavých kariet.


 

Strixhaven: School of Mages Draft Booster Box (Display)
Magic Strixhaven School of Mages Draft Booster Box

Balenie obsahuje 36 Draft Booster packs, ktoré vás vyjdú v tomto Boxu lacnejšie, ako keby ste ich kupovali po jednom. Produkt je navyše zabalený do originálnej fólie od výrobcu, čo slúži ako určitý ochranný prvok a overenie pravosti produktu.

 

Strixhaven: School of Mages Set Booster
Strixhaven School of Mages Set Booster

Špeciálny nový typ balíčka ako alternatíva Draft Boosters je ideálnym produktom pre všetkých, ktorí milujú otváranie balíčkov a nechcú otvoriť zbytočne veľké množstvo obyčajných kariet, tak ako je to v prípade Draft Boosters.

Aj tu máte možnosť zakúpiť celý Box, ktorý Vás vyjde lacnejšie, než jednotlivé packy.

V rámci Strixhaven School of Mages máte možnosť otvoriť špeciálne alternatívne Mystical Archive karty, ktoré nájdete len v Collector Boosteroch a japonských produktoch. Zaobstarať si tak môžete napríklad Set Booster v japončine, prípadne ak ste veľkí fanúšikovia, tak si môžete objednať aj celý box.

 

Strixhaven: School of Mages Collector Booster
Magic the Gathering Strixhaven School of Mages Collector Booster

Veľmi špeciálny typ Booster Packu, ktorý je zameraný na vášnivé zberateľov a ľudí, ktorí si chcú otvoriť veľmi zriedkavé karty z danej sady. V balíčku totiž môžete otvoriť rôzne foil a bezokrajové karty. Navyše v Strixhaven School of Mages si tu môžete otevřím aj špeciálne Mystical Archive karty s alternatívnymi obrázkami, ktoré inak nájdete len v produktoch v japončine.

Aj tu máte možnosť zakúpiť celý Box, ktorý Vás vyjde lacnejšie, než jednotlivé packy.

 

Strixhaven: School of Mages Theme Booster
Magic Strixhaven School of Mages Theme Booster Quandrix

Theme Booster je špeciálny typ balíčka, ktorý obsahuje iba karty určitej tematiky. V rámci edície Strixhaven je k dispozícii celkom 5 týchto Theme Boosters, ktoré reprezentujú jednotlivé školy, ktoré v tejto sade môžete stretnúť.

 

Strixhaven: School of Mages Bundle (Fat Pack)
Magic Strixhaven School of Mages Bundle

Strixhaven Bundle je ideálny darčekový produkt, ktorým určite potešíte každého hráča tejto populárnej kartovej hry. Obsahom balenia je celkom 10 Draft Booster balíčkov z tejto edície, navyše tu nájdete nádherné ilustrované krabicu na karty, 40 land kariet (20 foil a 20 non-foil) a mnoho ďalšieho.

 

Strixhaven: School of Mages Commander 2021 Decks
Strixhaven School of Mages Commander Deck Silverquill Statement

Spolu s edíciou Strixhaven: School of Mages vychádza aj najnovšia séria predpripravených balíčkov Commander 2021. Jednotlivých balíčkov tu nájdete celkom 5 a každý je ako v prípade Theme Booster Packs venovaný jednej zo škôl, ktoré v rámci Strixhaven stretnete. Obsah balenia je vo všetkých prípadoch rovnaký a nájdete tu vždy 100 kartové balíček, ktorý je po vybalení pripravený rovno k hre. Navyše 2 karty sú foil a dostanete aj 1 špeciálne foil-etched display kartu generála balíčka.

 

Pokiaľ Vás nová edícia zaujala, môžete si nejaký z produktov zaobstarať na našom partnerskom obchodu Veselý drak.

Leave a reply


*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>