Magic 2014 Core Set – prehľad produktov

Dátum vydania – 19.7., tohtoročného Core Setu sa pomaličky, ale isto blíži, tak sa poďme pozrieť na vizuálne spracovanie produktov, ktoré v tohtoročnom Core Setu vyjdú. Po celočiernom dizajnu z minulého roka nás tento rok čaká ohnivý dizajn skĺbený s tmavo modrou farbou. Keďže je hlavnou protagonistkou tohto Core Setu Planeswalkera Chandra, tak sa dá tento ohnivý dizajn pochopiť a vyzerá veľmi sexy!

Ako úplne prvý sa môžete stretnúť s Magic 2014 Core Set kartami v novej hre Magic 2014-Duels of the Planeswalkers, ktorá je dostupná na PC, Xboxe, PS3 a platformách Android a iPad. Reálne si budete môcť karty ohmatať na prerelease cez víkend 12.-14.7. vo vašu obľúbenej herni. V predaji bude edícia týždeň po prerelease turnajoch, teda v piatok 19.7.2013.

Poďme sa teda pozrieť na samotné grafické spracovanie produktov.

 

Boostery:
Booster obsahuje desať obvyklých kariet, tri neobvyklé, jednu vzácnu, jednu kartu základnej krajiny a kartu tokenu alebo pravidiel. V jednom z ôsmich boosterov potom máte šancu nájsť miesto karty vzácne kartu mýtickú. Boostery sú určené hráčom, ktorí už zvládnu postaviť svoj vlastný balíček. Obsahujú 15 náhodne namiešaných kariet, ktoré môžu priniesť hráčom úplne nové možnosti v budovaní balíka i stratégií. V Boosteroch sa skrývajú karty, ktoré nemôžu hráči získať vzv predkonštruovaných balíčkoch. V boosteroch môžu hráči nájsť aj špeciálne metalické karty.

 

 

Booster box (display):
Balenie obsahujúce 36ks boosterov.

 

 

Booster Battle Pack:
Špeciálny produkt určený k ľahšiemu preniknutiu do formátu Limited. V jednom Battle Packu nájdete štyri rôzne farby kariet. Balenie obsahuje dve krabičky na karty, z ktorých každá obsahuje po piatich kartách od každej z dvoch farieb a dvakrát päť príslušných krajín – plus jeden booster. Každý z hráčov si vezme jednu z krabičiek a doplní balík piatimi kartami zo svojho boosteri, s takto vytvorenými 25-kartovými balíky potom hrajú hráči proti sebe.

 

 

Fat Pack:
Fat Pack je špeciálne balenie, ktoré uspokoja zberateľov aj hráčov.

Obsahuje:

9x MTG Magic 2014 Core Set booster
80x Základný krajiny z edície MTG Magic 2014 Core Set
1x Box na karty z tvrdenej lepenky s panoramatickým potlačou. Pojme cca 500 kariet aj s obalmi
2x Krabičku na karty s ilustráciami z edície Magic 2014 Core Set
1x hráčskou encyklopédiu so sprievodcom po edíciu MTG Magic 2014 Core Set
1x Špeciálna kocka – Spindown life counter s motívom MTG Magic 2014 Core Set

 

 

Intro Packy:
Pre hru pripravený dvojfarebný balíček. Obsahuje predpripravený 60tich kartové balíček ihneď pripravený k hre a 2 boostery Magic the Gathering MTG Magic 2014 Core Set, pomocou ktorého si môžete svoj balíček upraviť.

 

 

Event Deck:
Tento špeciálny produkt je pripravený na okamžité použitie na turnajoch ihneď po jeho vybalení. Súčasťou je aj strategický návod. V balení nájdete 60-tich kartový balíček, ďalej potom 15 kariet (sideboard), počítadlo životov a krabičku. Magic MTG Event deck sa najlepšie hodí pri turnajoch Standard, Friday Night Magic (FNM) alebo Game Day. V každom balení nájdete 10 raritných kariet a niektoré najlepšie Common a uncommon budú v balení po 4ks!

 

 

Deckbuilder’S Toolkit 2014:
Skvelá kompletná kolekcia pre začiatočníkov a mierne pokročilých hráčov kartovej hry Magic the Gathering. Poskytne vám všetko čo potrebujete na zostavenie vlastného balíčka.

Deck Builder ‚s Toolkit je špeciálny produkt, ktorý ponúka skvelú možnosť pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Môžete začať s 255 čiastočne náhodne namiešaných kariet a štyrmi 15-tich kartovými doplnkovými balíčky. Skvele sa hodí na tvorbu mnohých rôznych balíčkov. V balení nájdete aj informácie o tom, ako zostaviť svoj vlastný balíček. Pretože žiadny Toolkit nie je rovnaký, ty a tvoj kamarát môžete bojovať s radom vlastných zostavených balíčkov proti sebe!

Obsah balenia:
- 225 čiastočne náhodne namiešaných kariet (100 krajín a 125 bežných a neobvyklých kariet)
- 4 boostery z aktuálnych edícií
- Strategické informácie a návod ako si postaviť vlastný balíček pre hru
- Pravidlá
- Krabičku s motívom Magic: The Gathering, ktorá pojme až 550 kariet v obaloch

 

Ako sa vám páči grafické spracovanie produktov z Magic 2014 Core Set?

 


 

Produkty z edície Magic 2014 Core Set zakúpite v našom partnerskom eshope Veselý drak, špecializovanom eshopu na Magicové produkty so skvelými cenami a expresným doručenia. Objednávajte Magic 2014 tu!


One comment to Magic 2014 Core Set – prehľad produktov

Leave a reply


*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>