Základné informácie o novej Magic edícii Adventures in the Forgotten Realms

Adventures in the Forgotten Realms logo 02

Magic: The Gathering Adventures in the Forgotten Realms

Pomaly sa k nám blíži vydanie špeciálnej edície Magic the Gathering, ktorá vznikla v spojení s ďalším z Hasbro tímov, ktorým je Dungeons & Dragons. Sada označená ako Adventures in the Forgotten Realms sa oficiálne spustí od 23. júla 2021.

Dôležité dátumy:
Prerelease: 16. až 22. júla 2021
Vydanie na Magic Online a Magic Arena: 8. júla 2021
Launch party: 23. až 25. júla 2021
Commander Nights: 26. júla až 9. septembra 2021
Friday Night Magic: 23. júla až 3. septembra 2021

Témy a mechaniky:
Nový typ karty Dungeon

Dungeon je nový typ karty, ktorý sa objaví v tejto edícii. Jedná sa o kartu, ktorá nezačína vo vašom hernom balíčku, ale mimo neho a po zahraní sa umiestňuje do command zóny.

AFR Dungeon karty

S týmito kartami súvisí aj nová mechanika označovaná ako „venture into the dungeon“, ktorá môže byť spôsobená nejakým kúzlom alebo aktivovanú schopností. Pokiaľ pri aktivácii tejto mechaniky ešte nemáte žiadny Dungeon v hre, tak si nejaký ktorý máte mimo svoj herný balík môžete zvoliť a umiestniť ho do command zóny. Pri umiestnení Dungeon karty do hry na nej položíte venture marker, ktorý označí, že sa nachádzate v prvej miestnosti. Tieto nové karty na sebe totiž majú jednotlivé miestnosti ktorými postupne prechádzate a pri vstupe do nich získate nejaký efekt.

AFR_Bundle_D20

Sběratelské varianty karet
V této edici najdete nejen již klasické bezokrajové karty, ale i nové Module a Rulebook varianty karet.

Rulebook Magic karta

Technické informácie:
Názov edície: Dungeons & Dragons: Adventures in the Forgotten Realms
Počet kariet v edícii: 281 kariet
Skratka edície: AFR

Adventures in the Forgotten Realms logo

Produkty Adventures in the Forgotten Realms

V rámci tejto D&D edície Adventures in the Forgotten Realms je k dispozícii veľké množstvo nových produktov, ktorých kompletný prehľad je nasledovny:

Adventures in the Forgotten Realms Draft Booster

Forgotten Realms EN Draft Booster

Draft Booster je balenie 15 náhodne namiešaných kariet, ktoré sú usporiadané v zložení:

1x Rare alebo Mythic Rare karta 3x Uncommon karta 10x Common karta 1x Basic land karta 1x reklamné karta, prípadne sa môže jednať o kartu tokenu alebo dungeonu

Prípadne ak máte záujem o väčšie množstvo týchto balíčkov, tak si môžete zaobstarať aj takzvaný Box, ktorý v sebe ukrýva celkom 36 týchto balíčkov a vyjde vás tak cenovo výhodnejšie, než keby ste balíčky kupovali po jednom.

Adventures in the Forgotten Realms Bundle

Forgotten Realms EN Bundle

Bundle je ideálny darčekový produkt, ktorým určite potešíte každého hráča tejto populárnej kartovej hry. Obsahom balenia je celkom 10 Draft Booster balíčkov z tejto edície, navyše tu nájdete nádherné ilustrované krabicu na karty, 40 land kariet (20 foil a 20 non-foil) a mnoho ďalšieho.

Adventures in the Forgotten Realms Set Booster

Forgotten Realms EN Set Booster

Špeciálny nový typ balíčka ako alternatíva Draft Boosters je ideálnym produktom pre všetkých, ktorí milujú otváranie balíčkov a nechcú otvoriť zbytočne veľké množstvo obyčajných kariet, tak ako je to v prípade Draft Boosters.

Prípadne ak máte záujem o väčšie množstvo týchto balíčkov, tak si môžete zaobstarať aj takzvaný Box, ktorý v sebe ukrýva celkom 30 týchto balíčkov a vyjde vás tak cenovo výhodnejšie, než keby ste balíčky kupovali po jednom.

Adventures in the Forgotten Realms Collector Booster

Forgotten Realms EN Collector Booster

Veľmi špeciálny typ Booster Packu, ktorý je zameraný na vášnivé zberateľov a ľudí, ktorí si chcú otvoriť veľmi zriedkavé karty z danej sady. V balíčku totiž môžete otvoriť rôzne foil a bezokrajové karty.

Prípadne ak máte záujem o väčšie množstvo týchto balíčkov, tak si môžete zaobstarať aj takzvaný Box, ktorý v sebe ukrýva celkom 12 týchto balíčkov a vyjde vás tak cenovo výhodnejšie, než keby ste balíčky kupovali po jednom.

Adventures in the Forgotten Realms Theme Booster

Forgotten Realms EN Theme Booster Blue

Theme Booster je špeciálny typ balíčka, ktorý obsahuje iba karty určitej tematiky. V rámci Adventures in the Forgotten Realms je k dispozícii celkom 6 typov týchto balíčkov, keď jeden je venovaný špeciálne Dungeon tematike a zvyšok sa venuje jednotlivým farbám Magicu.

Adventures in the Forgotten Realms Commander

Adventures in The Forgotten Realms Commander Deck Aura of Courage

V rámci edície Adventures in the Forgotten Realms prichádzajú štyri predpripravené balíčky Commander. Nech už si vyberiete akýkoľvek, tak sa všeobecný obsah balenia nemení. Nájdete tu 100 kartový predpripravený balíček (2 karty sú foilové), 1 špeciálnu foil-etched display kartu generála balíčka, počítadlo životov a balíček na karty.

Pokiaľ Vás nová Magic the Gathering edícia zaujala, sledujte náš partnerský eshop Veselý drak, kde čoskoro začne predpredaj.

Leave a reply


*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>