Prehľad produktov z Magic 2019 Core Set

Wizards predstavili obrázky produktov z Magic 2019 Core Set, tak sa poďme pozrieť, ako produkty vyzerajú a čo všetko tu nájdeme.

Prehľad produktov z Magic 2019 Core Set
Foto: Wizards of the Coast

Magic 2019 Core Set – obrázky produktov

Magic 2019 Core Set je celkovo 18. základné edícii kartové hry Magic: the Gathering a vychádza 13. júla 2018. Ide o prvý Core Set od Magic Origins, kedy ho v roku 2015 Wizards zrušili a nájdeme tu 280 + 34 + 1 kariet (základná edícia + planeswalker a welcome decks + buy a box promo).

Produkty sú ladené do temného dizajnu, ktorému dominuje záporák Nicol Bolas. Ale svoje svetlé miesto má na produktoch i pätica planeswalkerů – Ajani, Tezzeret, Liliana, Sarkhan a Vivien.

 Predobjednajte si produkty z novej edície Magic 2019 Core Set v našom eshope tu.

Magic 2019 Core Set Booster

Booster obsahuje 16 náhodne namiešaných kariet, ktoré sú najčastejšie v tomto zložení: desať obvyklých (common) kariet, tri neobvyklé (Uncommon) karty, jednu vzácnu (rare alebo Mythic rare) kartu, jednu kartu základnej krajiny (basic land) a jednu kartu tokenu alebo pravidiel (príp. promo kartu). Zhruba v jednom z ôsmich boosterov máte šancu nájsť Mythic rare namiesto rare karty. Prémiové / foilové karty sú tu namiešané v pomere 1:67.

Na boosteroch sú ilustrácie planeswalkerů: Ajani, Tezzeret, Liliana, Sarkhan a Vivien.

Magic the Gathering Magic 2019 Core Set Boosters

Magic 2019 Core Set Booster Box (display)

Balenie obsahuje 36 boosterov Magic 2019 Core Set v nádhernej papierovej krabičke, ktorá sa zatavená v originálnej fólii priamo od výrobcu. Pokiaľ zháňate viac boosterov z tejto edície, tak vám odporúčame práve booster box, pretože vás jednotlivé boostery vyjdú cenovo ďaleko výhodnejšie, ako keď by ste ich kupovali po kusoch. Ak je na vás 36 boosterov moc, tak sa skúste dohovoriť s kamarátmi, pretože by bola veľká škoda neušetriť nejakú korunu navyše.

Magic the Gathering Magic 2019 Core Set Booster Box

Magic 2019 Core Set Bundle (Fat Pack)

Skvelé darčekové balenie, ktoré potešia každého hráča kartové hry Magic: the Gathering. Vnútri nájdete 10 boosterov Core Set 2019, nádherne ilustrovanú krabicu na karty, 80 základných krajín a mnoho ďalšieho. Ideálny darček pre každého Magicara.

Magic the Gathering Magic 2019 Core Set Bundle

Magic 2019 Core Set Planeswalker deck (Intro Pack)

Predkonštruované balíčky ponúka začínajúcim hráčom všetko, čo potrebujú. Vo vnútri balenia nájdete hotový balíček, ktorý stačí len vybaliť, a hneď môžete hrať. Nemusíte sa tak zaoberať stavbou balíčku, len hráte a učíte sa pravidlá. Rovnako ako samotná hra, tak aj pravidlá sú v angličtine, ale všetko je prehľadne a názorne vysvetlené. Ďalej vnútri nájdete 1 boostery z Magic 2019 Core Set, pravidlá a strategického sprievodcu hrou.

V tejto edícii nájdeme celkom 5 rôznych planeswalker deckov. Každá farba a tým pádom aj každý planeswalker príslušnej farby má svoj planeswalker deck.

Magic the Gathering Magic 2019 Core Set Planeswalker Decks

Magic 2019 Core Set Deckbuilders Toolkit

Chcete začať s Magicom, ale radšej by ste si skúsili postaviť balíček sami? V tom prípade je tento produkt pre vás ideálna! Magic je hlavne o stavanie balíčkov a vlastných nápadoch a to tento produkt spĺňa na výbornú. U Intro Packu ste limitovaní témou a stratégií vybraného balíka, ale s Deckbuilders Toolkit máte defakto voľnú ruku. V balení nájdete 225 čiastočne náhodne namiešaných kariet, ktoré ľahko naznačujú určitú stratégiu, aby ste mali stavanie málinko jednoduchšie. A potom záleží len vás, ako základnú stratégiu rozviniete. Ďalej tu nájdete 4 boostery, vďaka ktorým môžete svoje balíčky obohatiť o úplne nové karty! Samozrejme sú tu aj základné krajiny, bez ktorých sa žiadny balíček nezaobíde. To všetko je uložené v pevnej krabici, ktorá pojme až 550 kariet v obaloch.

Magic the Gathering Magic 2019 Core Set Deckbuilders Toolkit

Ako sa vám páči grafické spracovanie produktov z Magic 2019 Core Set?

Magic 2019 Core Set Products

Leave a reply


*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>