Prehľad produktov z Dominarie

Wizards predstavili obrázky produktov z Dominarie, tak sa poďme pozrieť, ako produkty vyzerajú a čo všetko tu nájdeme.

Přehled produktů z Dominarie
Foto: Wizards of the Coast

Dominaria – obrázky produktov

Dominaria je celkovo 78. edícii kartové hry Magic: the Gathering a vychádza 27. apríla 2018 a nájdeme v nej 269 + 10 + 1 kariet.

Produkty sú ladené do parádneho svetlého dizajnu a nájdeme na nich hlavných predstaviteľov edície – Teferiho, Jhoiru a Karna.

 Kúpte si produkty z novej edície Dominaria v našom eshope tu.

Dominaria Booster

Booster obsahuje 16 náhodne namiešaných kariet, ktoré sú najčastejšie v tomto zložení: desať obvyklých (common) kariet, tri neobvyklé (Uncommon) karty, jednu vzácnu (rare alebo Mythic rare) kartu, jednu kartu základnej krajiny (basic land) a jednu kartu tokenu alebo pravidiel (príp. promo kartu). Zhruba v jednom z ôsmich boosterov máte šancu nájsť Mythic rare namiesto rare karty. Prémiové / foilové karty sú tu namiešané v pomere 1:67.

Na boosteroch sú ilustrácie z kariet: Shalai, Voice of Plenty, Jaya Ballard, Teshar, Ancestor ‚s Apostle, Teferi, Hero of Dominaria a Karn, Scion of Urza.

Dominaria Boosters

Dominaria Booster Box (display)

Balenie obsahuje 36 boosterov Dominarie v nádhernej papierovej krabičke, ktorá sa zatavená v originálnej fólii priamo od výrobcu. Pokiaľ zháňate viac boosterov z tejto edície, tak vám odporúčame práve booster box, pretože vás jednotlivé boostery vyjdú cenovo ďaleko výhodnejšie než keď by ste ich kupovali po kusoch. Ak je na vás 36 boosterov moc, tak sa skúste dohovoriť s kamarátmi, pretože by bola veľká škoda neušetriť nejakú korunu navyše.

Dominaria Booster Box

Dominaria Bundle (Fat Pack)

Skvelé darčekové balenie, ktoré potešia každého hráča kartové hry Magic: the Gathering. Vnútri nájdete 10 boosterov Dominarie, nádherne ilustrovanú krabicu na karty, 80 základných krajín a mnoho ďalšieho. Ideálny darček pre každého Magicara.

Dominaria Bundle

Dominaria Planeswalker deck (Intro Pack)

Predkonštruované balíčky ponúka začínajúcim hráčom všetko, čo potrebujú. Vo vnútri balenia nájdete hotový balíček, ktorý stačí len vybaliť, a hneď môžete hrať. Nemusíte sa tak zaoberať stavbou balíčku, len hráte a učíte sa pravidlá. Rovnako ako samotná hra, tak aj pravidlá sú v angličtine, ale všetko je prehľadne a názorne vysvetlené. Ďalej vnútri nájdete 2 boostery z Dominarie, pravidlá a strategického sprievodcu hrou.

Jeden balíček je postavený okolo planeswalkerky Chandra, Bold Pyromancer a druhý okolo planeswalkera Teferi, Timebender.

Magic the Gathering Dominaria Planeswalker Deck: Chandra, Bold Pyromancer Magic the Gathering Dominaria Planeswalker Deck: Teferi, Timebender

Ako sa vám páči grafické spracovanie produktov z Dominarie?

Dominaria Products

Leave a reply


*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>