Prehľad produktov edície: Magic Core Set 2021

Prehľad produktov edície: Magic Core Set 2021

rin-and-seri-inseparable_m21_1280x960_wallpaper

Po troch mesiacoch k nám opäť prichádza nová magicová sada, tak sa poďme pozrieť na produkty, ktoré nám ponúkne.

 

Magic Core Set 2021 Booster

coreset2021_booster

Booster obsahuje 16 náhodne namiešaných kariet, ktoré sú najčastejšie v tomto zložení: desať obvyklých (common) kariet, tri neobvyklé (Uncommon) karty, jednu vzácnu (rare alebo Mythic rare) kartu, jednu kartu základnej krajiny (basic land) a jednu kartu tokenu alebo pravidiel (príp. promo kartu). Zhruba v jednom z ôsmich boosterov máte šancu nájsť Mythic rare miesto rare karty. Prémiové / foilové karty sú tu namiešané v pomere 1:67. Pre M21 vychádza veľké množstvo rôznych alternatívnych obrázkov a to ako showcase, tak bezokrajové varianty.

 

Magic Core Set 2021 Booster Box (Display)

coreset2021_boosterbox

Balenie obsahuje 36 boosterov Magic Core Set 2021 v nádhernej papierovej krabičke, ktorá je zatavená v originálnej fólii priamo od výrobcu.

 

Magic Core Set 2021 Collector Booster

coreset2021_collectorbooster

 

Collector Booster je relatívne nový produkt, ktorý je medzi nami od minuloročnej edície Throne of Eldraine. Ako je z názvu poznať, tak sa jedná o produkt určený predovšetkým pre vášnivých zberateľov. Nájdete v ňom karty, ktoré inde získať nemôžete, celkom obsahuje nasledujúce:

M21-Collector-Booster

 

Magic Core Set 2021 Bundle (Fat Pack)

coreset2021_bundle

Skvelé darčekové balenie, ktoré potešia každého hráča kartové hry Magic: the Gathering. Vnútri nájdete 10 boosterov Core Set 2021, nádherne ilustrovanú krabicu na karty, 40 základných krajín (20 foil a 20 non-foil) a mnoho ďalšieho. Ideálny darček pre každého Magicar.

 

Magic Core Set 2021 Planeswalker Decks

coreset2021_planeswalkerdecks

 

Predkonštruované balíčky ponúka začínajúcim hráčom všetko, čo potrebujú. Vo vnútri balenia nájdete hotový balíček, ktorý stačí len vybaliť, a hneď môžete hrať. Nemusíte sa tak zaoberať stavbou balíčku, len hráte a učíte sa pravidlá. Rovnako ako samotná hra, tak aj pravidlá sú v angličtine, ale všetko je prehľadne a názorne vysvetlené. Ďalej vnútri nájdete 2 boostery z Core Set 2021, pravidlá a strategického sprievodcu hrou. V tejto edícii nájdeme celkom päť rôznych planeswalker deckov, takže si môže vybrať naozaj každý.

 

Pokiaľ Vás nová edícia zaujala, môžete si nejaký z produktov zaobstarať na našom partnerskom obchodu Veselý drak.

Leave a reply


*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>