Prehľad produktov edície: Kaldheim

Prehľad produktov edície: Kaldheim

oomwsksulf_1280x960_wallpaper

Prvý Magic the Gathering edíciou roku 2021 je Kaldheim, ktorý nás vo februári zavedie do zasneženej krajiny plné Vikingov a najrôznejších stvorenia.

Kaldheim Draft Booster

kaldheim_draft_booster

Draft Booster je balenie 15 náhodne namiešaných kariet, ktoré sú usporiadané v zložení: desať common  kariet, tri uncommon karty, jedna rare alebo mythic rare karta a jedna karta v podobe Snow Landu (jedná sa o špecialitu tejto sady), ktorý môže byť nahradený prípadným Dual Snow Land.

Kaldheim Draft Booster Box (Display)

kaldheim_draft_booster_box

alenie obsahuje 36 boosterov Kaldheim v nádhernej papierovej krabičke, ktorá je zatavená v originálnej fólii priamo od výrobcu.

Kaldheim Set Booster

Kaldheim_set_booster

Nový typ booster packu, ktorý cieli predovšetkým na vášnivé zberateľov tejto kartovej hry. Aj tu máte možnosť zakúpiť celý Box, ktorý Vás vyjde lacnejšie, než jednotlivé packy.

Kaldheim Collector Booster

Kaldheim_collector_booster

Collector Booster je relatívne nový produkt, ktorý je medzi nami od minuloročnej edície Throne of Eldraine. Ako je z názvu poznať, tak sa jedná o produkt určený predovšetkým pre vášnivých zberateľov. Nájdete v ňom karty, ktoré inde získať nemôžete, celkom obsahuje nasledujúce:

 • 1x foilové showcase, foil borderless alebo foil extended-art rare, prípadne Mythic rare
 • 1x nefoilové showcase alebo borderless rare, prípadne Mythic rare
 • 1x foilové rare or Mythic rare
 • 1x nefoilové extended art rare alebo Mythic rare
 • 1x nefoilové rare Saga, rare, prípadne Mythic rare Commander deck card alebo Set / Theme Booster rare
 • 1x foilový showcase Uncommon
 • 1x nefoilový showcase Uncommon
 • 1x foilový Snow basic land
 • 2x foilový Uncommon
 • 5x foilový common alebo Snow Dual land
 • 1x foilový obojstranný token

Aj tu máte možnosť zakúpiť celý Box, ktorý Vás vyjde lacnejšie, než jednotlivé packy.

Kaldheim Theme Booster

Kaldheim_theme_booster_viking

Theme Booster je špeciálny balíček venovaný konkrétnej farbe (prípadne Vikingské tematike). Vnútri tohto balenia potom nájdete celkom 35 tematických kariet náhodne namiešaných z celej edície vrátane jedného rare alebo Mythic rare (vrátane tých, ktoré v klasických boosteroch nenájdete).

Kaldheim Bundle (Fat Pack)

Kaldheim_Bundle

Skvelé darčekové balenie, ktoré potešia každého hráča kartové hry Magic: the Gathering. Vnútri nájdete 10 boosterov Kaldheim, nádherne ilustrovanú krabicu na karty, 40 základných krajín (20 foil a 20 non-foil) a mnoho ďalšieho.

Kaldheim  Commander Decks

Kaldheim_Commander_Elven_EmpireKaldheim_Commander_Phantom_Premonition

Súčasťou novej edície sú dva predkonštruované Commander balíky.

Magic the Gathering Kaldheim Commander – Elven Empire obsahuje 100 kartové zeleno-čierny balíček, ktorý je po rozbalení pripravený k hre. Balíček je tematicky ladený k edícii Kaldheim. Ďalej tu nájdete foilovou kartu generála Lathril, Blade of the Elves, 10 obojstranných tokenov, počítadlo životov, strategického sprievodcu hrou, a to všetko je uložené v papierovej škatuľke.

Magic the Gathering Kaldheim Commander – Phantom Premonition je 100 kartové
modro-biely balíček okolo generála Ranar, the Ever-Watchful, inak je produkt poskladaný rovnako ako v prípade Elven Empire.

Pokiaľ Vás nová edícia zaujala, môžete si nejaký z produktov zaobstarať na našom partnerskom obchodu Veselý drak.

Leave a reply


*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>