Magic edície Core Set 2020 – základné informácie

12. júla 2019 vyšla základná edície Core Set 2020, ktorá obsahuje 280 kariet. Core Sety boli obnovené len minulý rok. Tieto základné sady obsahujú rôzne reprinty, nemajú žiadny príbeh a zvyčajne sa v nich nenachádzajú žiadne prevratné karty, pretože sú skôr akýmsi odrazovým mostíkom pre nových hráčov. Maskotom tohto Core Setu je Planeswalker Chandra Nalaar, ktorá tu bude zastúpená hneď tromi Planeswalker kartami.

Prehľad produktov

Core Set 2020 Booster

Booster Core Setu 2020 obsahuje 16 náhodne namiešaných kariet. Najčastejšie zloženie je: desať common (obvyklých) kariet, tri Uncommon (nezvyčajné) karty, jedna rare alebo Mythic (zriedkavá) karta, jedna karta základná krajiny a jednu kartu tokenu a je možné občas aj rozbaliť lesklú, foilovou kartu.

Core Set 2020 Booster Box (display)

Toto balenie obsahuje 36 boosterov Core Set 2020 v papierovej škatuľke. Boostery v tomto balení vás vyjdú cenovo výhodnejšie, ako keď by ste ich kupovali po kusoch.

Core Set 2020 Bundle (Fat Pack)

Toto darčekové balenie určite poteší každého hráča Magic: the Gathering. Vnútri nájdete 10 boosterov Core Set 2020, ilustrovanú krabicu na karty, 80 základných krajín a ďalšie užitočné veci.

Core Set 2020 Planeswalker Deck (Intro Pack)

Planeswalker Dekcy sú Predkonštruované balíčky vhodné pre začínajúcich hráčov. Stačí ho rozbaliť a je hneď možné začať hrať. Nie je teda potrebné si stavať vlastný balíček, čo by pre začínajúceho hráča bol takmer nadľudská úloha. Súčasťou sú 2 boostery z Core Set 2020, pravidlá a strategický sprievodcu hrou.
V rámci 2020 vychádza 5 rôznych planeswalker deckov, každý zameraný na jednu farbu:

  • Sorin – čierna
  • Chandra – červená
  • Ajani – biela
  • Vivien – zelená
  • Mu Yanling – modrá.

Decklisty nájdete tu

Core Set 2020 Theme Boosters

Každý Theme Booster obsahuje celkom 35 kariet a z toho je 1 rare alebo Mythic. Každý z týchto Boosterov je zasvätený jednej farieb. Je teda 5 rozdielnych druhov. Je určitá pravdepodobnosť, že karty v rámci takého Booster budú medzi sebou mať určité spoločné tému a tak sú vhodné na stavanie balíčkov pre začiatočníkov.

Ak vás niektorý z produktov z tohto setu zaujal neváhajte a zavítajte na naše stránky Veselý-drak.sk.

Leave a reply


*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>