Magic edicia Iconic Masters – základné informácie

Iconic Masters je ďalší z Master sad a vychádzá 17. novembra 2017. Obsahuje 249 kariet, z ktorých všetky budú reprinty. Všetky dôležité informácie o Iconic Masters nájdete v tomto článku.

iconicMasters

Tohtoročná séria Masters, ako sa zvyčajne, zameriava na opätovné vytlačenie dôležitých kariet zo starších edícií. Ako naznačuje názov, v nej sa objavia niektoré z najznámejších kúzelných kariet v podobe anjelov, drakov, sfinga, démonov, Hyderov a ďalších kúzel. Niektoré karty budú mať úplne nové obrázky.

Budú to iba booster a booster boxy. Každý booster box bude obsahovať 24 boosterov, z ktorých každý obsahuje 15 kariet – jedno rare alebo mythic,  3 uncommon, 10 common a jeden foil.

Ako bolo uvedené vyššie, edicia je navrhnutá špeciálne pre draft. Limited formáty Masters se vždy wizardum povedli, takže sa možte určite těšit.

Sada vyjde na Magic Online v ten istý deň ako papierová verzia, tj. 17. novembra 2017.

Tuto ediciu si môžete zakúpiť na našom partnerskom eshopu www.vesely-drak.sk

Více o této edici se můžete dozvědět na webu cmus.cz, či v tomto článku o Iconic Masters.

 

www.magicthegathering.sk

Leave a reply


*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>