Prehľad produktov edície: Zendikar Rising

Prehľad produktov edície: Zendikar Rising

Zendikar-Rising-Key-Art

Už v druhej polovici októbra vyjde nová Magic the Gathering edícia s označením Zendikar Rising, ktorá nám už tradične prináša veľa zaujímavých produktov, ktoré sme zhrnuli v nasledujúcich odsekoch

Zendikar Rising Draft Booster

zendikar-rising-booster1-5f5731e14ba72

Booster obsahuje 15 náhodne namiešaných kariet: Desať obvyklých (common) kariet, tri neobvyklé (Uncommon) karty, jednu vzácnu (rare alebo Mythic rare) kartu, raz fullartovou základné krajine a jednu kartu tokenu / reklamné kartu. Zhruba v jednom z ôsmich boosterov máte šancu nájsť Mythic rare miesto rare karty. Ďalej tu môžete otvoriť showcase či borderless kartu.

Zendikar Rising Draft Booster Box (Display)

zendikar-rising-booster-box1-5f5728ee42421

Balenie obsahuje 36 boosterov Zendikar Rising v nádhernej papierovej krabičke, ktorá je zatavená v originálnej fólii priamo od výrobcu. Ako bonus v balení získate Box Topper balíček, v ktorom nájdete špeciálnej Expedition land.

Zendikar Rising Set Booster

zendikar-rising-set-booster1-5f57511a5af3b

Nový typ booster packu, ktorý cieli predovšetkým na vášnivé zberateľov tejto kartovej hry. Aj tu máte možnosť zakúpiť celý Box, ktorý Vás vyjde lacnejšie, než jednotlivé packy. Rovnako ako u Draft Booster Boxu, tak aj tu nájdete Box Topper sa špeciálnym Expedition Land

Podrobnejšie informácie môžete nájsť v nasledujúcom článku TU

Zendikar Rising Collector Booster

zendikar-rising-collector-booster1-5f57342b7142c

Collector Booster je relatívne nový produkt, ktorý je medzi nami od minuloročnej edície Throne of Eldraine. Ako je z názvu poznať, tak sa jedná o produkt určený predovšetkým pre vášnivých zberateľov. Nájdete v ňom karty, ktoré inde získať nemôžete, celkom obsahuje nasledujúce:

  • 1x foilové alternate frame rare alebo Mythic rare – expedition, showcase, borderless alebo extended art
  • 1x foilové rare alebo Mythic rare
  • 1x nefoilové borderless alebo showcase rare či Mythic rare
  • 1x nefoilové extended art rare alebo Mythic rare
  • 1x foilový showcase common alebo Uncommon
  • 2x nefoilový showcase common alebo Uncommon
  • 2x foilový Uncommon
  • 5x foilový common
  • 1x foilová fullartová základné krajiny
  • 1x foilový obojstranný token

Aj tu máte možnosť zakúpiť celý Box, ktorý Vás vyjde lacnejšie, než jednotlivé packy. Aj tu nájdete Box Topper, ktorý obsahuje dva Expedition landy.

Zendikar Rising Theme Booster

en_znr_themebooster

Zendikar Rising Theme Booster je špeciálny Booster venovaný vybranej farbe. Obsahuje 35 kariet vrátane 1 rare alebo Mythic rare. Všetky karty sú konkrétne farby alebo spriatelené k tejto farbe a sú náhodne namiešané zo všetkých kariet v edícii. Môžete tu tak nájsť aj obojstranné karty, multicolored karty, artefakty, krajiny a najrôznejšie ďalšie karty, ktoré sú tematicky ladené k tejto farbe. Okrem klasických Theme Boosterov orientovaných na konkrétnu farbu nájdeme v Zendikar Rising aj špeciálne Party verzii, kde všetky karty sú nejakým spôsobom spojené s mechanikou Party (takže tu nájdete creature typy Clerics, Rogues, Warriors a Wizards).

Zendikar Rising Bundle (Fat Pack)

zendikar-rising-bundle1-5f5726147aebe

Skvelé darčekové balenie, ktoré potešia každého hráča kartové hry Magic: the Gathering.

Vnútri nájdete 10 boosterov Zendikar Rising, nádherne ilustrovanú krabicu na karty, 40 základných krajín (20 foil a 20 non-foil) a mnoho ďalšieho.

Zendikar Rising Commander Decks

zendikar-rising-commander1-5f579ee34c620

Súčasťou novej edície sú dva predkonštruované Commander balíky.

Zendikar Rising Commander – Sneak Attack obsahuje 100 kartové modro-čierny balíček, ktorý je po rozbalení pripravený k hre. Balíček je tematicky ladený k edícii Zendikar Rising a obsahuje 3 zbrusu nové karty. Ďalej tu nájdete foilovou kartu generála Anowon, the Ruin Thief, 10 obojstranných tokenov, počítadlo životov, strategického sprievodcu hrou, a to všetko je uložené v papierovej škatuľke.

Zendikar Rising Commander – Lands Wrath je 100 kartové červeno-zeleno-biely balíček okolo generála Obuun, Mul Daya Ancestor, inak je produkt poskladaný rovnako ako v prípade Sneak Attack

Pokiaľ Vás nová edícia zaujala, môžete si nejaký z produktov zaobstarať na našom partnerskom obchodu Veselý drak.

Leave a reply


*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>