Prehľad produktov edície: Theros Beyond Death

Prehľad produktov edície: Theros Beyond Death

Ako vždy sa k nám s novou edíciou dostáva veľa rôznych produktov. Či už ste začínajúci hráč, ktorý nevie, kde začať, alebo pokročilejšie hráč a len si potrebujete urobiť prehľad ohľadom edície Theros Beyond Death, iste vám tento článok príde vhod.

Theros Beyond Death Booster

Booster v sebe ukrýva 16 náhodných kariet a to: desať obvyklých kariet (common), tri nezvyčajné karty (Uncommon), jednu vzácnu kartu (rare alebo Mythic rare), jednu kartu základnej krajiny (basic land) a jednu kartu tokenu alebo pravidiel (alebo promo kartu). Zhruba v jednom z ôsmich boosterov možno nájsť Mythic rare miesto rare karty. Prémiové a foilové karty sa vnútri nachádzajú v pomere 1:67.

Theros Beyond Death Booster Box (display)

Balenie obsahuje 36 boosterov Theros Beyond Death. Ak si chcete kúpiť viac boosterov, určite sa vám oplatí kúpiť Booster Box, pretože vychádza cenovo výhodnejšie, než keby ste boostery kupovali po jednom.

 

Theros Beyond Death Bundle (Fat Pack)

Balenie, ktoré je ideálnym darčekom pre hráčov Magic: the Gathering.
Vnútri nájdete:
• 10 boosterov Theros Beyond Death
• Krásne ilustrovanú krabicu na karty
• 40 základných krajín (20 blyštivých a 20 obyčajných).
• 1 špeciálna kocku – veľký Spindown life counter s motívom Theros Beyond Death
• 1 Promo karta Arasta of the Endless Web s alternatívnym obrázkom

Theros Beyond Death Planeswalker Deck (Intro Pack)

Prekonštruované sú ideálne pre začínajúcich hráčov. Vnútri je balíček pripravený na hranie. Stačí ho vybaliť a môžete si rovno dať partičku s vašimi kamarátmi a nemusíte sa trápiť so stavbou vlastného balíčka, ak nemáte ešte dosť skúseností. Ďalej obsahuje 2 boostery z Theros Beyond Death, pravidlá a strategického sprievodcu hrou. V tejto edícii vychádza 2 planeswalker decky – modro-čierny (Ashiok) a druhý je biely (Elspeth).

 

Theros Beyond Death Theme Booster

Každý tematický booster obsahuje celkom 35 kariet. Z toho sú jedna, alebo dve karty rare, alebo Mythic rare. Celkom vychádza 5 rozdielnych Theme Boosterov, každý zasvätený jednej z farieb.

 

Theros Beyond Death Deckbuilders Toolkit

Tento produkt je určený pre hráčov, ktorí by sa radi už vrhli na stavbu svojho vlastného balíčka. Vnútri je 225 kariet, ktoré sú rovnaké vo všetkých Toolkit (100 krajín a 125 common a Uncommon kariet), 4 boostery (1x Theros Beyond Death, 1x Throne of Eldraine, 1x Magic 2020 Core Set a 1x War of the Spark), návod na to, ako si balík postaviť a tiež krabičku vhodnú na uschovanie vášho balíčku.

 

Theros Beyond Death Collector Booster

Tento booster je určený pre náročných hráčov a zberateľov. Je to tiež ideálny darček, ktorý urobí radosť začínajúcim i pokročilým hráčom. Vnútri môžete nájsť cenné špeciálne karty, ktoré v bežných boosteroch nenájdete. Rovnako ako u klasických boosterov, tak aj tu sú karty náhodne namiešané z celej edície. Niektoré však v špeciálnom prevedení s rozšíreným obrázkom. (Celý výpočet obsahu zberateľského boosteri nájdete na stránkach Veselého draka TU).

Leave a reply


*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>