Nový Magic produkt Jumpstart sa blíži

Nový Magic produkt Jumpstart sa blíži

Jumpstart Wallpaper
Pre správne Magic nadšencov si Wizards pripravili na leto špeciálnu edíciu v podobe Jumpstart. A že je na čo sa tešiť potvrdzuje už fakt, že ide o niečo, čo tu ešte nebolo.

 

Jumpstart v sebe spája prvky limited a constructed. Celý princíp spočíva v tom, že otvoríte dva Jumpstart boostery, zmiešate ich dohromady a môžete rovno začať hrať. Žiadne zostavovaní herného balíka nie je potreba. Každý jednotlivý „booster“ v sebe bude obsahovať určitú tému, ako sú napríklad kúzelníci, upíri, goblini, alebo prízraky. Tieto námety sú dosť rôznorodé a budú sa točiť aj okolo planeswalkerů z edície Core Set 2021.

 

Okrem 500 reprint kariet, ktoré určite potešia nejedného Commander hráča, sa na nás chystá 37 úplne nových kariet. Za zmienku stojí Kels, Fight Fixer a Tinybones, Trinket Thief, ktoré sa ponúkajú ako potenciálny Commander generáli.

Kels-Fight-Fixer-265x370

Dôležité informácie

  • Dátum prerelease – 17. júla (k dostaniu v SR pravdepodobne v neskoršom dátume)
  • Dátum vydania na MTG Arena – 16. júla
  • 20 tematicky ladených kariet v každom balíčku
  • 1 z 3 balíčkov bude obsahovať 1 rare navyše
  • 500 reprint a 27 kompletne nových kariet

 

Prehľad jednotlivých kariet a balíčkov nájdete na oficiálnom odkaze TU.

 

Príbehová stránka Jumpstart

M21_Preview_Plan_JumpStart_graphic_6_1920x1080

Asi každého správneho nadšencov Magicu poteší, že súčasťou nových kariet sú aj ich príbehy a doplňujúce informácie, ktoré nájdete na odkaze TU.

 

Väčšina kariet z JumpStart sa objaví aj na MTG Aréne. Legálna na Štandard však nebudú – zato sa hráčom sprístupní vo formáte Historic a to 16. júla. Niektoré z kariet sú však Wizards považované za príliš silné alebo by predstavovali programátorský oriešok, a tak budú z Arény vynechané.

 

Ak sa Vám produkt zapáčil, určite sledujte náš partnerský eshop Veselý drak, kde sa v nasledujúcich dňoch objaví.

Leave a reply


*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>