Magic the Gathering – Theros na Veselom drakovi

 

Nová edícia kartové hry Magic: the Gathering – Theros je prvá edícia nového tematického bloku s gréckou mytológiou, obsahuje 249 kariet (z toho 15 mythic rare, 53 rare, 60 uncommon, 101 common a 20 basic land) a na constructed bude legálny od 27.9 .2013.

Theros je inšpirovaný starovekým Gréckom a designován štýlom top-down (najskôr sa vymyslí meno a obrázok a potom sa do celého konceptu zasadia mechanika). Ďalej tu nájdeme mnoho mytologickým odkazov. Jedná sa o prvú edíciu, ktorá je zasadená do sveta Theros. Pôjde prevažne o monocolored edícii s menším množstvom zlatých (multicolored) kariet. Na rozdiel od Magic 2014 a Return to Ravnice bude Theros dosť stavať na Enchantment. Koncept gréckej mytológie budú potrhovať najrôznejšie dobrodružstvá a hrdinská ťahanie. Mnoho existujúcich typov príšer bude upravené tak, aby zapadli do FLAVOR gréckej mytológie.

Viac informácií o tejto edícii nájdete v samostatnom článku rozbor Theros na constructed + ďalšie zaujímavosti o tejto sade!

Predpredaj novej edície Theros v eshope Veselý drak je v plnom prúde. Edícia ide do predaja 27.9., Ale predobjednať si ju za skvelú cenu môžete už teraz!

Predobjednávky budú expresne vyexpedované ihneď po naskladnení. Z ponuky produktov môžete vyberať:

 

Magic the Gathering Theros Booster – 2.88, -
Booster Theros obsahuje desať obvyklých kariet, tri neobvyklé, jednu vzácnu, jednu kartu nezákladní (nonbasic) krajina plus kartu tokenu alebo pravidiel. V jednom z ôsmich boosterov potom máte šancu nájsť miesto karty vzácne kartu mýtickú. Ak máte šťastie, môžete vo svojom boosteri miesto jednej obvyklej karty nájsť foilovanou verziu karty ľubovoľné rarity.

Magic the Gathering Theros Booster Box – 95.79, -
Boostery môžete kúpiť jednotlivo po kusoch alebo v booster boxe / displayi, ktorý obsahuje 36 boosterov. Získate tak na celé balenia zľavu vo výške 35%! Navyše ak sa v eshope Veselý drak zaregistrujete a využijete výhody vernostného systému, tak budete mať zľavu ďalších 5% na celý nákup.

Magic the Gathering Theros Core Set Intro Pack – 12.46, -
Pre hru pripravený balíček. Obsahuje 60 kariet a 2x Theros booster.
Predkonštruované balíčky prinášajú začínajúcim hráčom presne to, čo potrebujú – už hotový balíček s ktorým si môžu zahrať, bez toho, aby potrebovali znalosti potrebné k stavbe z vlastných kariet. Neskôr môžete tieto balíčky vylepšovať podľa hráčovho uváženia, meniť tak ich stratégiu a učiť sa, ako si postaviť vlastný balíček. Každý farba vo svete Magicu má svoju vlastnú stratégiu a jedinečné karty, ktoré najlepšie spoznáte práve prostredníctvom predpripravených balíčkov.

Magic the Gathering Theros Booster BoxMagic the Gathering Theros Intro Pack

 

Magic the Gathering Theros Fat Pack – 31.63, -
Fat Pack je špeciálne balenie, ktoré uspokoja zberateľov aj hráčov. Obsahuje 9 boosterov Theros, 80 základných krajín, box na karty, 2 krabičky na balíček a špeciálnu kocku. To všetko s motívom Theros v peknom balení a za super cenu!

Magic the Gathering Theros 18 boosterov + krabica na karty – 54.13, -
Balenie obsahuje pol displaya Theros (18 boosterov) + praktickú krabicu na karty!

Magic the Gathering Theros Fat Pack  Magic the Gathering Theros 18 boosterů + krabice na karty

Magic: A4 album – Theros – 19.96, -
Album veľkosti A4 s motívom edície Theros – Elspeth po víťazstve nad hydrou. Do albumu sa zmestí 360 kariet.

Krabička na karty – Theros – 2.04, -
Krabička na karty „naležato“ a „nastojato“ s motívom všetkých 3 planeswalkerů z Theros – Elspeth, Sun ‚s Champion, Xenagos, the Reveler a Ashiok, Nightmare Weaver. Do krabičky sa zmestí 80 obalených kariet a obsahuje oddeľovač sideboarde.

Obaly na karty Ultra Pro Theros – 7.04, -
Pevné obaly na karty s motívom všetkých 3 planeswalkerů z Theros – Elspeth, Sun ‚s Champion, Xenagos, the Reveler a Ashiok, Nightmare Weaver. V balení nájdete 80 ks pevných obalov.

Theros UltraPro sortiment

Theros UltraPro sortiment
Theros UltraPro sortiment

 

Všetky položky z edície Theros sú aktuálne v predpredaji! Tovar bude v predaji od 27.9.2013.! U UltraPro sortimentu je možná neskoršia dostupnosť.

Neváhajte a kúpte sebe alebo vášmu dieťaťu pekný Magic sortiment.
Neviete presne aké balenie kúpiť sebe alebo svojmu dieťaťu? Skúste si prečítať článok Karty Magic – čo kúpiť do začiatku? a snáď v ňom nájdete odpovede na vaše otázky.

Prečo nakupovať v eshope Veselý drak?

  •     Tovar s dostupnosti skladom je NAOZAJ skladom
  •     Vernostný program, ktorý vám zlacňuje Vaše ďalšie nákupy
  •     Doručenie objednávok po celej SR do 1 pracovného dňa od vyexpedovania
  •     Pri objednávke nad 1500, – Sk poštovné zadarmo
  •     Výber z 3 druhov platieb vrátane expresné platby cez Paypal a Moneybookers
  •     Zasielame zásielky aj na Slovensko
  •     Vždy aktuálna ponuka noviniek
  •     Veľmi výhodné ceny oproti nákupu v kamennom obchode
  •     Vlastníme certifikát „overené zákazníkmi“ pre SR a „overený obchod“ pre SK

Veríme, že vás aktuálna ponuka zaujme príp. sa poďte pozrieť k nám do eshopu na ďalšie produkty, ktoré ponúkame. Svojim nákupom zároveň podporíte server magicthegathering.sk.

 

Za celý magicthegathering.sk tím, Jakub Urubek a Luboš Lauer

Leave a reply


*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>